Wczytywanie strony
Poznaj nas bliżej

Firma Budowlana ABI

Firma budowlana ABI jest firmą rodzinną, działającą w branży związanej z remontami, odpowiadającą między innymi za tynki i elewacje, z powodzeniem działającą zarówno na terenie Poznania, jak i jego okolic. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Co za tym idzie, za główny cel stawiamy sobie wysoki poziom wykonania usługi, przy użyciu najlepszych materiałów.

Oferta

10

Lat doświadczenia
Jesteśmy największym dystrybutorem firmy Kosbud w wielkopolsce!

Usługi naszej firmy budowlanej obejmują kompleksowe wykonanie prac zewnętrznych i remonty, w tym wspominane już tynki i elewacje, ale także wykonanie podbitki, tynków ozdobnych, ocieplenia fundamentów, mycie elewacji, dachów, kostki, wykonanie płotów oraz wykończenia wnętrz wraz z zakupem i dostarczeniem towaru lub z powierzonego nam materiału. Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie, w zależności od wielkości zlecenia, jego skomplikowania, czasochłonności, zastosowanych technologii oraz materiałów.

Jeżeli zależy Państwu na solidnym i bezproblemowym wykonaniu, to koniecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Przygotujemy dla Was darmową wycenę! Swoją ofertę kierujemy do zarówno do Klientów indywidualnych, oraz większych inwestorów, którym gwarantujemy wysoki standard naszych usług.

Zakres działalności naszej firmy obejmuje obszar Poznania i okolic.